Aktuálne kurzy

Om Chanting

Najbližšia hodina

11.06.2020 17:00 - 17:45

Popis kurzu

Vyskúšajte jógu zvukom!

Óm Chanting


Óm je považovaný za zvuk stvorenia, hovorí sa, že reprezentuje celé stvorenie. Získanie energie, ktorá preteká pri chantovaní Óm prináša bezmedzné výhody.

Aj keď mantra Óm bola skandovaná už tisíce rokov dozadu, budete prekvapení, že naša moderná veda súhlasí so všetkými terapeutickými, psychologickými a dokonca duchovným výhodami, ktoré môžu byť odvodené z tejto praxe jogy.

Óm Chantin je skupinová technika spadajúca do Atma kyija Jogy, čiže jogy duše (atma) v konaní.

Raz skúsiť je lepšie ako 100x počuť.

Zúčastniť sa môže ktokoľvek.

5 hlavných výhod Óm chantingu:

ČISTENIE ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Spievanie (chantovanie, vyslovovanie) mantry Óm vám dáva pokoj, mier a stíšenie vášho vnútra a nekončí tam, Óm tiež očisťuje vaše prostredie a vytvára pozitívne vibrácie pre ľudí a okolie.

POMÁHA ZNIŽOVAŤ STRES A DEPRESIE

Spievanie Óm pomáha aj pri znižovaní hladiny adrenalínu, čo vám prináša pokoj vo vnútri - čo zase pomáha pre strese a depresii.

ZLEPŠUJE KONCENTRÁCIU

Meditácia zvyšuje koncentráciu, ale chantovanie mantry Óm presahuje rámec toho, zvyšuje sústredenie a dáva vám hlbokú relaxáciu.

Spievaním Óm sa odpojíte od všetkých stresov, úzkosti, nespavosti a záležitosti, ktoré vás obťažujú alebo spôsobujú depresiu.

ZMIERŇUJE TRÁVIACE ŤAŽKOSTI

Podľa harvardských štúdií môže meditácia skutočne zmierniť problémy so žalúdkom a zlepšiť zdravie čriev.

DUCHOVNÁ VÝHODA

Spievanie mantry Óm pravidelne počas dlhšieho časového obdobia vás vedie na duchovnej ceste smerom k väčšiemu šťastiu, radosti a pozitívnemu prístupu k životu.

KĽÚČOM JE VŠAK TRPEZLIVOSŤ


Odporúčaný dobrovoľný príspevok:  3 eurá

Kontakt: Aďka Tomečková, 0908 699 259

Registrácia na kurz