Úvod

Eva a Tatiana. Dve ženy, dva príbehy… a JERAN je náš spoločný príbeh.

Naše rozdielnosti a naša ochota prerásť úskalia, ktoré z nich vyplynuli, sa pretavili do netradičného a sviežeho spôsobu kultivovanej spolupráce.

JERAN je náš spoločný príbeh a zároveň je to priestor otvorený iným ľuďom – ženám, mužom, mladým, zrelým i veľmi zrelým, všetkým, ktorí na seba chcú nahliadať ako na celistvú bytosť a takto k sebe pristupujú.

JERAN ponúka originálny vhľad do vnútorného ženského a mužského základu, ktorý ovplyvňuje všetky aspekty nášho života a skrze nás sa demonštruje vo vonkajšom svete.

JERAN podnecuje k autentickému konaniu, podporuje prirodzenú tvorivosť a … dačodačo…. jedinečnosti a originality v prostredí komunity, do ktorej človek patrí.

Ešte zredukované:

Eva a Tatiana. Dve ženy, dva príbehy… JERAN – spoločný príbeh.

JERAN je priestor otvorený všetkým, ktorí na seba chcú nahliadať ako na celistvú bytosť.

JERAN ponúka originálny vhľad do vnútorného ženského a mužského základu, ktorý ovplyvňuje všetky aspekty nášho života a skrze nás sa demonštruje vo vonkajšom svete.

JERAN podnecuje k autentickému konaniu, podporuje prirodzenú tvorivosť,  jedinečnosť a originalitu.

Pôvodné:

Sme dve ženy Eva a Tatiana, máme rozdielne príbehy a ich rozdielnosť sme využili pre prácu so sebou. Na základe osobných skúseností vytvárame priestor, ktorý nabáda k spoznávaniu seba samého ako celku, podnecuje nás k autentickému konaniu a prirodzenej tvorivosti.

Náš spoločný príbeh pod názvom JERAN nám odhalil úskalia a ponúkol nám netradičný spôsob kultivovanej spolupráce, ktorá podporuje vzťahy rôzneho druhu a prináša pochopenie základu nášho konania – chovania sa.

Ponúkame originálny vhľad do vnútorného ženského a mužského základu, ktorý sa cez nás pretavuje do vonkajšieho sveta a ovplyvňuje všetky aspekty nášho života.

Za pomoci rôznych techník – pohybových, dýchacích, tanečných i meditačných si ozdravujeme nielen fyzické telo ale aj harmonizujeme duševné zdravie. 

Čo ponúkame:

  • jednoduché návody „Ako na seba, keď…“
  • cestu ku celostnému zdraviu za pomoci spontánneho vedomého pohybu
  • navrátenie  flexibility a prirodzenej spontánností v akomkoľvek období života

Robíme to prostredníctvom:

  • retreatov
  • kurzov
  • individuálnych stretnutí

Joga počas leta - letný kurz, každý utorok v júli a auguste - 18:00 - 19:20

X